Спадкові матеріали

Ukrainian English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

" СІХ "
Слава Ісусу Христу
29 січня 1994 р.

Дорогий отче Конні і отче Дмитро !

Пройшов деякий час як я не відвідував Вас і не писав до Вас. Маю надію, що ви перебуваєте в доброму здоров’ї, як тілом так і духом.

У вересні 1992 року моя друга подорож до України відбулася. Перша подорож була у 1987 році і так як я забрався у Карпатські гори потаємно вона не була продуктивною. Другий візит був з кузином (двоюрідним братом) Михайлом Височанським з Польщі. Його тато і мама у 1946 році були змушені покинути с. Матків і переїхати до Польщі.

Вони віддали перевагу переїздові ніж залишитися жити під режимом Сталіна. Він мав кузина (двоюрідного брата) Славка Височанськго -Дмитриковича 56 років з родиною жінкою і одружену дочку з двома дітьми. Ми перебували в Славка 4 дні. Моє харчування в основному складалося з свіжого молока і хліба. Немає потреби добавляти, що життя тут є примітивне. Одна електрична лампочка в кімнаті. Все відрізняється від того, як було в наших батьків в часи 1900 року. Найвдячнішим аспектом моєї подорожі був добрий стан церкви святого Дмитра в с. Матків. Вона є добре збережена як ззовні так і внутрішньо. Я переконаний, що понад століття панування більшовиків життя не змогло викинути Бога з душі людей.


 

" СІХ "
Слава Ісусу Христу
17 квітня 1995 р.
Дорогий отче Конні!

 

Приємно порозмовляти з Вами по телефону. Я все ще глибоко втягнутий в роботу по пошуку нашого родоводу, вклавши в неї гроші, час і 4 поїздки до старої країни. Фактично ще одна поїздка запланована на липень 1995 року і я беру свого внука Матвія, якому 15,5 року.
Якщо молодий Ільницький серйозно зацікавлений своїм родинним походженням, нехай він напише мені, так як я зібрав файли про наші родини.
Так багато наших людей відходять, але не передають інформацію ні дітям ні внукам. Якщо ми не піддамо духу молодшому поколінню наші стосунки і родинний корінь загине.
Я, мав операцію на руку і тільки завтра мені знімуть шви. Будь ласка, тому вибачте мені за погану писанину.
Доброго здоров’я і моє шанування отцю Дмитру.
Брат в Христі
Михайло Височанський

 

Адреса
 
MICHAEL J. WYSOCZANSKI
304 JESS AVENUE
HADDONFIELD, NJ 08033
U.S.A. 609-428-2889
 
Він теж хотів видати історію Про Височанських.
 

Атрибутика роду Драго-Сас

© 2015 - 2018 Vysochanskiy-SAS | Всі права захищені

Joomla template created with Artisteer.