Спадкові матеріали

Ukrainian English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Сьогодні в світі налічується три або чотири великі раси та понад 3000 народів. Але так було не завжди. Кількість корінних народів, від яких походять сучасні,  у прадавні часи було не так багато. Як свідчать сучасні дослідження з генеалогії, які базуються на ДНК тестах з часів Адама було всього 22 народи, які розселилися по Землі і дали початок всім іншим народам. Всі ці корінні народи мають назву, вважаються прабатьками людського роду і поділені в науці на 22 гаплогрупи, які принципово дають можливість  відрізнити один народ від іншого за допомогою ДНК аналізу. Гаплогрупи розрізняють основні гілки людського роду. Таким чином сьогодні, у XXI столітті, ми можемо подивитись у дзеркало, уважно роздивитись портрети Царгородських імператорів, заглянути у свій ДНК і дізнатись з якої гілки, від якого корінного народу тягнеться моє походження і походження мого роду. Все це, що було з предками понад 10 тис. років, розказує гаплогрупа. Однак вона розказує не лише про цифри, про вік, про географічне місце знаходження, вона також розказує про мову, про культуру, про релігію, про характер і спадкові схильності, етнічні ознаки, а також історію (див.Духи роду Drag-Sas).

Розглядаючи історію Європейського континенту модемо помітити, що це історія співжиття та боротьби двох гаплогруп,  народи яких її населяють з давніх часів. Одна з них Арійська, а інша Ассирійська. Цілком очевидно, що вони обидві прийшли з Азії, але також і очевидні їх принципові відмінності в укладі життя, в способі пізнання світу, в мисленні. Ці два підходи складають історію Європи, проявляючись у різноманітних історичних подіях. Отже, світову історію можна розглядати, як історію гаплогруп. Якщо розглядати конкретну людину, то треба сказати, що самі гаплогрупи не несуть генетичної інформації, хто від кого походить і хто чий син, оскільки генетична інформація знаходиться в аутосомах — перших 22 парах хромосом, але саме гаплогрупи є ввірчими грамотами від стародавніх біблійних народів. Гаплогрупи, скоріше, є лише такі нестираємі стародавні мітки, які збереглися від часів первинного формування сучасних народів. Таким чином, якщо всі (підтверджена достовірна більшість) представників роду відносяться до певної гаплогрупи, то можна казати, що даний рід походить з відомого стародавнього корінного народу і несе в собі через віки і тисячоліття всі його ознаки, як явні, так і приховані.

Розглянемо ситуацію на прикладі гаплогрупи J2(M172). Як встановила наука, генетичні маркери Y-ДНК передаються виключно по батьківській лінії. Тому розглядаючи певний рід завжди можна сказати, чи походять нащадки роду різних поколінь від одного батька, чи вони лише брати по матері, а до батька, його роду, його гербу мають не родове, а набуте відношення. Отже, гаплогрупа J. Вік цієї гаплогрупи приблизно 30 тис років. Це означає, що в ті часи вже сформувався корінний народ, як носій цієї генетичної інформації. Походження — Близький Схід або Анатолія. Входить до восьми основних ареалів проживання адамових (тобто корінних, перших) людських родів світу (четверте коліно за історичною шкалою формування). Займала територію Аравійського півострова, Месопотамію, південне та східне узбережжя Чорного моря, північне та східне узбережжя Середземного моря (на півдні Європи), Кавказ, обширні території навколо Каспійського моря. Приблизно 20 тис років назад гаплогрупа J розділилась на дві. J1 з центром формування навколо гори Загрос, та J2 – Північна Месопотамія. З цих місць уже разом J1та J2 розселились з колиски роду в Північну Африку, та на південь Європи (Італія). Таким чином гаплогрупа J2(M172) зустрічається головним чином у людей, які є нащадками так званих семітських, або ассирійських народів, що термінологічно об'єднані спільною мовою та культурою Ассирії — Анатолія, Греція, Балкани, Італія, Іран, Південна та Центральна Азія і Кавказ. Це вихідці з стародавніх цивілізацій Месопотамії, Ізраїлю тощо. Вони принципово відрізняються від арійців характером і укладом життя з їх вигаданими насильницькими, недобросовісними, егоїстичними расовими інстинктами (за Ренаном). Сам термін семітський, семітські люди, або семітська культура (походить від біблійного “Шема”) був терміном для етнічної, культурної чи расової групи, яка говорила чи говорить семітськими мовами. Зупинимось коротко на етносах та расах в межах розглядуваної гаплогрупи. Згідно Біблії мова, культура, рід цього народу походить від Шима або Сима (Shem), одного з трьох синів Ноя (Noah). Відповідно два інших сина дали Хамів (Hamites) та Яфетинів (Japhetites). Згідно  перших карт їх розселення Ісідора Севільського Яфети розселились в Європі, Хами в Африці, а від Сима в Азії.

Згідно расової теорії Карлеона С.Куна семітські народи вважались членами кавказької раси, які не схожі на сусідні індоєвропейські, північно-західно кавказькі, та картвело-мовні народи регіону. Оскільки мова тісно переплітається з культурою та релігією (синів Шима та Авраама), то цей термін описує спільні релігійні та етнічні ознаки, а також історію цих різноманітних культур, які пов'язані географічним та  мовним розподілом. Деякі недавні генетичні дослідження знайшли (за аналізом ДНК семітських народів), що вони мають деяке спільне походження. Так Y-хромосомні зв'язки між народами Близького Сходу, показали зв'язки між палестинцями, бедуїнами, арабами, євреями, мандеями, самаритянами та ассирійцями (див. Y-хромосомний Аарон — їх прабатьки). Абсолютно достовірно генетичні дослідження вказують на те, що сучасні євреї (ашкенази, сефардики і спеціально мізрахі), араби-левандити, Druze (любі друзі), мандаї, мхалламі — мають загальноприйнятну спільну спадщину, прибрежних корінних народів, яка може бути віднесена до стародавнього фертильного Півмісяця. Але їх генетичні профілі  відрізняються один від одного, що вказує на різні історії цих народів. Слід відмітити, що сьогодні до семітських належать, як єврейські, так і не єврейські народи.

Таким чином, ДНК тест може багато розповісти про минуле, сьогоднішнє і майбутнє кожного члена роду. Він, якщо підучити мову, може стати підставою для отримання паспорта, або, як жартують українці, відкриває можливість - “ стати євреєм в першому поколінні”.

Wolodymyr de Vancza-Weryha-Wysoczański-Dmyrykowicz, Galicia Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Атрибутика роду Драго-Сас

© 2015 - 2018 Vysochanskiy-SAS | Всі права захищені

Joomla template created with Artisteer.