Спадкові матеріали

Ukrainian English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Дорогі Височанські, Комарицькі, Яворські, Ільницькі, Жупанські, Турчанські, Крушельницькі, Дністрянські, Матківські, Кривчанські та інші не менш рідні нащадки графа Ванчалуха, які мають хист та талант до створення художніх образів та малювання.

Прошу долучитися до проекту “Ванчалух” і внести свій посильний вклад в написання правдивої історії стародавнього  шляхетного роду. Лицарі гербу Сас писали (і навіть зараз продовжують це робити) історію не чорнилами, а кров’ю, але дослідження роду свідчать, що це були  більше вимушені, крайні кроки, бо основною зброєю Драго-Сасів було слово, віра, мораль, право і справедливість. Мужі правдиві, вправні, хоробрі, мужні. Це ті основні чесноти які рід проніс через століття, через випробування і великі глобальні потрясіння для цілих держав. Тому є велика потреба і прохання долучитися до написання історії роду олівцем і ручкою, створити графічні художні образи, які би передавали характер і дух роду, правдиво і чесно ілюстрували його історію і добрі справи. Це робили і наші предки, які будували не лише фортеці, а й монастирі і церкви, причому розписували їх не тільки в середині, а й зовні, випускали гарно оформлені книги, малювали портрети і батальні сцени, творили родові герби, що відображали графічно суть і історію лицаря. До нашого часу дійшов знаменитий гобелен Олени Волошанки на історичну тему роду, яка має родинний зв’язок з нашим предком — графом Ванчалухом.

Якщо буде у вас бажання, натхнення і потреба зробити щось для душі, приміром графічні малюнки для офортів щоб проілюструвати замітки ЖУПАНЯ Герб Sas і Томос Драго-Саси в колонізації Карпат Драго-Саси в соціальній історії Молдавії Замок Нелаб у дзеркалі гербу Сас Матківські in UA Драго-Саси в битві під Обертином Драго-Саси замку Нелаб Гей, соколе гербу Sas Хорватський слід гербу Sas Komarnicki in UA Мова роду Drag-Sas Jaworski in UA Драго-Саси в Богданії. Moldavia Русовлахи роду Drag-Sas в Молдавії Яворський Сергій - полковник УНР Пам’яті українського підполковника Семена Ільницького Vancza Valachus zbieracz ziemi Polski Cztery herby Vancza Valachus Таємниця стріли гербу Sas Vlad III Dracula and Drag-Sas. Connectivity SAS і правові основи православних князівств Румунії і Молдови Герб SAS в золотий вік Угорського королівства Ród Dragów-Sasów na Węgrzech. Początek SAS на шляху в Угорщину Загадка графа Ванчалуха. Турка Drag-SAS International Program XXI Замисел княгині Ольги і Драго-Саси SAS у золотий вік Молдовської Церкви Мій лицарський герб Драг-Сас Про походження Drag-SAS Психогеометрія гербу Drag-Sas Укри: Міф чи реальність? Духи роду Drag-Sas Ilnicki in UA Арії-Вукри-Україна. Легенда роду Drag-Sas Не забуті Височанські гербу SAS Граждане Украины претендуют на культурно-историческое наследие Молдовы Руни і герб САС або будь які інші з сайту “Ванчалух”, які викликають у вас емоції. Зробіть це для себе і народу. Дуже важливо, що б це зробили саме ви, ті хто на генетичному рівні відчуває дух роду, бо графічні емоційні зображення, образи, малюнки мають силу впливу набагато більшу за логіку математики і написаного слова. Було б здорово, якби ваше бачення доповнювало і уточнювало сказане, стало доступним і цікавим викладом історичного матеріалу для малого і старого, стало посильним важливим вашим внеском в історію і розвиток роду гербу Сас. Один вдалий малюнок може розкрити і проілюструвати зміст цілої великої  статті, яку, інколи, і дочитати до кінця самому авторові важко. Ця робота виконана для душі знайде, безумовно, і практичне застосування в творах, книгах, лекціях, презентаціях тощо на тему нашого лицарства. Послужить справі виховання молоді, нації, народу, чим постійно і наполегливо щоденно займались наші предки всім своїм життям, своїм прикладом.

Дорогі наші художники, творіть, дерзайте, викладайте свій погляд і своє бачення подій і звершень наших прадавніх і сучасних лицарів і гербу, які гідні поваги і уваги. Тисячолітні здобутки і досягнення роду дають правильні орієнтири, щоб продемонструвати їх світу. Сьогодні нащадки слави нашого гербу розкидані, як макові зерна, знаходяться повсюди, в кожному куточку планети. Мистецтво, як і честь, як і лицарство, справа інтернаціональна. Тому не має жодного значення де сьогодні проживає Богом обдарована людина — на якому континенті і в якій країні, у великому місті чи малому селі. Всі на рівних — олівець і папір. А також допомога предків і духів роду. Для нас і роду це цікаво і важливо. Художник, митець бачить і підмічає те, що іншим очам недоступне. Ми чекаємо на ілюстрацію слави князівського роду на міжнародній мові простого штрихового малюнку. Один штрих може, в умілих руках, передати цілу епоху. Вам це, безумовно, краще знати ніж іншим. Свій малюнок цінніший за чужу картину.

Wolodymyr de Vancza-Weryha-Wysoczański-Dmyrykowicz, Galicia Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Атрибутика роду Драго-Сас

© 2015 - 2018 Vysochanskiy-SAS | Всі права захищені

Joomla template created with Artisteer.